• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Інформація про заклад

Інформація про заклад

Юрківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів

Звенигородської районної ради Черкаської області

Адреса: с.Юрківка, вул.. Жовтнева 162

Телефон: 9-24-45

Директор: Прокопенко Лідія Михайлівна

З 1885 по 1917 роки в селі функціонували земська та церковно-приходські школи, а в 1920 році було відкрито першу семирічну школу.

У 1932 році з’явилася середня школа, директором якої був Григорій Крижанівський ( в минулому духівник).

У1941 році було випущено останній випуск середньої школи.

З 1945 по 1956 рік функціонувала семирічна школа і лише в 1957 році знову була відкрита середня школа, яка була розміщена в кількох приміщеннях і працювала до 1970 року.

7 грудня 1970 року було відкрито нове приміщення школи, збудоване коштом місцевого колгоспу ім. Ватутіна ( голова колгоспу Половинко Арсеній Ульянович ), яке функціонує на даний час.

29 листопада 2004 року школа була перейменована на загальноосвітню І – ІІІ ступенів.

Шевчук Анатолій Григорович ( директор школи 1969 – 1999 р.р.) нагороджений грамотою Міністерства освіти СРСР та йому присвоєно звання « Відмінник народної освіти УРСР » та « Відмінник народної освіти СРСР », а Половинко Тетяна Андріївна ( завуч школи ), була нагороджена Орденом Червоного Трудового Прапора та нагрудним знаком « Відмінник народної освіти УРСР».

Випускниками наших шкіл є: Заслужений працівник народної освіти України Чорновіл Діана Олександрівна; Заслужений працівник сільського господарства України Лавриченко Віталій Анатолійович; Заслужений артист України Мізюк Василь Мусійович та Заслужений артист Росії Мізюк Борис Мусійович; директор телеканалу Білоус Микола Андрійович; Лауреат Республіканського конкурсу вокалістів ( ІІІ місце) Алієва Олена Вікторівна

У селі Юрківка Звенигородського району на даний час нараховується 452 дітей віком від 0 до 18 років. Для навчання і виховання дітей в селі діє дошкільна установа «Горішок» на базі якої функціонує 1 клас (17 учнів) та загальноосвітня школа, що налічує 172учні.

Навчально-виховний процес забезпечують 23 педагогічних працівники, з них:

2 «спеціалісти вищої категорії»;

10 « спеціалісти першої категорії»;

2 «спеціалісти другої категорії»;

5 «спеціалісти»;

4 « молодші спеціалісти »

1 вчитель має педагогічне звання « вчитель – методист »

Школа працює над проблемою « Адаптоване впровадження в навчально-виховний процес особистісно – орієнтованих педагогічних технологій».

У школі обладнано 15 кабінетів, 2 майстерні, 2 комп’ютерних класи, спортивна зала, бібліотека, їдальня.

Для розвитку творчих здібностей та розширення учнівського світогляду на базі школи діють 16 гуртків, якими охоплено 100% учнів.

Глобальні проблеми школи на даний момент:

- заміна вікон.

Кiлькiсть переглядiв: 633

Коментарi